XPEL® - Ochranné fólie na lak auta

Otvárajú sa garážové dvere.

             Pred vami je vaša pýcha a radosť. Automobilové umelecké dielo. Je nové, čisté a nie je na ňom žiadna známka poškodenia.

             Iste, budete sa o neho dobre starať. "V duchu si sľubuješ, že si ho umyješ a božsky navoskuješ". Zaparkujete ďalej od ostatných, aby ste zabránili poškodeniu dverí neohladuplnými spoluparkujúcimi. Na diaľnici udržiavate vzdialenosť od štrkových kamiónov . Budete jazdiť čo najlepšie aby ste nešuchli koleso o obrubník a samozrejme budete jazdiť vždy pomaly-rýchlo.

            Ale žiadne opatrné riadenie alebo starostlivé parkovanie nepomôže ochrániť vaše auto pred jedinou vecou, ​​ktorá zaručuje poškodenie laku každý deň.

            Kamene a iné cestné nečistoty doslova vystrelené vozidlami pred vami, ako aj znečistenie vtáčím trusom. To spôsobuje denné poškodenie lakovaných povrchov vášej radosti. Už nikdy nebude továrensky dokonalé.

            Mohli by ste si kúpiť opravný lak a pokúsiť sa opraviť škody ihneď, ako sa stanú, ale nikdy sa nevrátite k bezchybnej originálnej farbe, ktorú ste mali, keď ste opustili showroom. Mohli by ste dať poškodenú časť auta profesionálne prelakovať, ale okrem toho, že už to nie je originál, je to drahé a poškodenia sa jednoducho môže objaviť, akonáhle sa auto vráti na cestu.

Našťastie technológia priniesla elegantné, špičkové riešenie.

          XPEL ochranná fólia laku funguje ako neviditeľná vrstva brnenia na povrchu auta. Kryštálovo čistý, polyuretánový film absorbujúci energiu je počítačom predrezaný z databázy presných šablón špecifických pre vaše auto a potom bezpečne inštalovaný na zraniteľné lakované povrchy, ktoré budú desať rokov zaručene chranené. XPEL je 100% bezpečne odstrániteľná fólia z továrenského laku vozidla a poskytuje všetku ochranu, ktorú po

trebujete, bez toho, aby sa mohla odlupovať, popraskať, žltnúť a pľuzgierovať, čo sa môže stať s ostatnými menej pokročilými foliami na trhu.

Riaďte auto s dôverou!

 
 
 

 

XPEL® - Ochranné fólie na lak auta

XPEL® - Ochranné fólie na lak auta

XPEL®

                je najväčším lídrom na svete v oblasti ochranných fólií zo sídlom v USA. Ponúka ucelený výrobný program: ochranné folie, chémiu na montáž a ošetrenie fólií, plus šablóny jednotlivých dielov automobilu ktoré sú presné a priebežne aktualizované.

                                               

 XPEL ochranná fólia,

                 je číra ochranná fólia ktorá chráni lak Vášho auta a stále ho udržiava ako nový. Je ľahko a na 100% bezpečne odstrániteľná z továrenského laku. Ponúka sa v troch produktových radoch:

 

XPEL® - Ochranné fólie na lak auta

XPEL UlTIMATE

je skutočne neviditelná polyuretánová fólia. Chráni lak vášho vozidla pred nevzhľadným poškodením a maximalizuje hodnotu opätovného predaja. Niektoré z jeho vlastností zahŕňajú samoregeneráciu, odolnosť voči škrabancom a vynikajúcu optickú čistotu.

XPEL STEAHLT

XPEL Stealth je ochranná fólia na lak vozidla s matným efektom. Dosiahnete nádherný saténový matný vzhlad laku. Vyrobené zo saténovou povrchovou úpravou rovnakého osvedčeného polyuretánu ako naša folia XPEL ULTIMATE ™. 

XPEL EXTREME

ochranná fólia určená pre minimálny vizuálny dopad. XPEL XTREME ™ prináša špičkovú úroveň optickej čistoty. Nedostatok textúry zabezpečuje, že ochranná folia je prakticky neviditeľná a Vaše auto zostane stále ako nové.

XPEL® - Ochranné fólie na lak auta

Je zmenený lak auta po odstránení ochrannej fólie?

Ochranná fólia chráni originálnu farbu,prepúšťa UV žiarenie , čím sa minimalizujú rozdiely vo farbe laku po odstránení fólie.

Je nutná špecíalna starostlivosť o fólie?
jednoducho umyte vozidlo a ošetrite ho voskom ako obvykle.
Odporúčame voskovať každý 3-4 mesiac po umytí auta.
Môže byť fólia odstránená?

Áno, folia má patentovanú lepiacu vrstvu, takže môže byť odstránená bez zanechania stôp po lepidle.

XPEL® - Ochranné fólie na lak auta

XPEL® - Ochranné fólie na lak auta

Kontaktné informácie

Fakturačná adresa, sídlo firmy:

Sonfol Folie s.r.o., Talichová 51, Bratislava 841 01, Slovensko

PREVÁDZKY:

TINT SHOP SONFOL ,Hodálová 1/A, Karlova Ves, Bratislava, 841 04 Slovensko(48.153453, 17.055030)

TINT SHOP SONFOL, Hviezdna 6, Nitra, 949 01, Slovensko (48.310244, 18.080952)

Emailová adresa: info@sonfol.sk

Webová adresa: www.sonfol.sk

FÓLIE NA BUDOVY: +421 949 714 897

AUTOFÓLIE: +421 948 714 895

PNEUSERVIS: 0948 860 060

IČO: 52 840 085

IČDPH: SK 21 21 28 24 05

XPEL® - Ochranné fólie na lak auta