Niečo o fóliách Bruxsafol

Okenné fólie Bruxsafol sú z materiálu špičkovej kvality pre maximálne nároky. Sú vyrábané americkou korporáciou BEKAERT SPECIALTY FILMS,LLC. BEKAERT/SFI bola vždy známa ako vedúca spoločnosť na trhu fólií a inovátor v oblasti technológií. Spoločnosť prišla ako prvá s technológiou sputerované fólie, ktorá je v súčasnosti preferovaná aj ostatnými výrobcami v oblasti metalizovania.

Jedným zo strategických rozdielov v prístupe BEKAERT/SFI k medzinárodným trhom je nevyrábať špeciálne exportné fólie nízkej úrovne pre zámorské, napríklad východoeurópske trhy. Úplne všetky produkty exportované BEKAERT/SFI sú fólie najvyššej technologickej a materiálovej úrovne tak isto ako fólie ponúkané v USA a západnej Európe, atď..

O najvyššej úrovni technológie výroby BEKAERT/SFI svedčia aj prestížne ocenenia za priemyslový pokrok- cena za technológiu roku od AIMCAL (Association of Industrial Metallizers Coaters and Laminators).

BEKAERT/SFI je s necelými 30% pokrytia trhu vedúca spoločnosť v oblasti okenných fólií a zrealizovala radu prestížnych zákaziek po celom svete. BEKAERT/SFI je držiteľom certifikátu ISO 9001 a ISO 9002. BEKAERT/SFI je členom International Window Film Association.

Produkty BEKAERT/SFI sú vo svete dodávané pod značkami SolarGard, Quantum, Armorgart, Graffitigard, Decogard, Panorama a Armorcoat. Z dôvodu kvalitatívnych záruk sú fólie distribuované výhradne v autorizovanej sieti distributérov, do Európy pod značkou Bruxsafol.

Fólie Bruxsafol boli pôvodne vyvinuté v rámci kozmického programu NASA. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam sa rýchlo rozšírilo ich použitie v civilnom sektore.