Color Change

Color change - Nová farba pre Vaše auto.

Prostredníctvom obalenia automobilu fóliou Color Change alebo tiež Car Wraping je možné zmeniť farbu vozidla bez nákladného lakovania kedy koľvek tak, že zostanete flexibilný a Vašemu autu môžete dať z času na čas spontánne nový vzhľad. Samozrejme, odborne nalepené fólie sú odnímateľné bezo zvyšku a pôvodná farba zostane neporušená.

Ochrana.

Naše fólie dokonca poskytujú ochranu pred UV žiarením, proti padajúcim kameňom a pred malými škrabancami.  Pomocou foriem a Vašich textov urobíme z Vašeho vozidla unikát.

Materiál.

Teraz uveďme pár slov k podstate materiálu. Materiálovo sa vlastne jedná o vysoko záťažový PVC s ďalšími substanciami, ktoré dávajú fólii požadovanú vysokú tvárnosť, tak aby jej bolo možno potiahnuť i silno zahnuté prvky karosérie, akými sú napríklad nárazníky či obyčajné zrkadlá. Vizuálne by snáď fóliu bolo možné zameniť s bežnou fóliou na reklamné potiahnutie. Táto fólia však zďaleka nieje takto tvárna a pokiaľ náhodou je, po čase u nej dochádza k zmenšovaniu a navracanie sa do pôvodného tvaru. To u týchto špeciálnych materiálov značky Bruxsafol nehrozí. Lepidlo týchto fólií je vyrobené špeciálne tak, aby po jej strhnutí zostala na fólii, teda voz sa nemusí nákladne očisťovať od lepidla. Pozoruhodná je však i hrúbka materiálu 100 mikrónov.

Takto veľká hrúbka materiálu sa na bežné reklamné účely vôbec nepoužíva. Materiál jej však musí disponovať kvôli tomu, aby bol pokiaľ možno čo najviac odolný. Rovnako tak po potiahnutí zaoblených dielov si fólia zachováva rovnakú sýtosť farby. Jednoznačne nutné je to u transparentnej fólie na ochranu laku. Farby fólie sú ponúkané väčšinou pastelové, prirodzené nechýba čierna (hladká i štruktúrovaná), biela a strieborná. Na fóliu i na montáž je poskytovaná záruka po dobu 3 rokov. Pokiaľ fóliu behom tejto doby strhneme, zostane pod ňou nový a nepoškodený lak. Životnosť fólie se pohybuje medzi 5 - 7 rokmi, optimálna doba aplikácie je 5 rokov. Fóliu je možné aplikovať iba na nové či skutočne kvalitné laky, pokiaľ by tomu tak nebolo, môžu nastať problémy už pri fáze samotného nanášania, kedy fólia na laku nebude držať a začne sa odlupovať i s kúskami laku a ďalšie problémy určite nastanú pri fáze strhnutia, kedy by sa fólia mohla strhnúť aj so samotným lakom. Montáž je dosť pracná a mala by ju robiť odborne preškolená firma s praxou. Ide o montáž náročnú na zručnosť a trpezlivosť. Montáž môže prebiehať len pri teplote okolitého vzduchu od +20 do +50°C. Samotná montáž môže trvať rôzne dlho, od niekoľkých hodín pri čiastočnom potiahnutí časti karosérie, až po 2 dennú montáž pri aplikácii na celé auto.

 
CC-3000 Séria
CC-4000 Séria
CC-5000 Séria
Technické údaje  PDF  PDF  PDF

Fólie s lesklým povrchom

S fóliami Bruxsafol môžeme dosiahnuť takmer akúkoľvek zmes farieb. Lesk fólii je ťažko rozoznateľný od lakovaných povrchov. Či už čiernobiele alebo v metalických odtieňoch - splníme Vaše priania!

Fólie s matným povrchom

Zvláštnu pozornosť zameral Bruxsafol na matné fólie, vzhľadom k tomu, že matná je v súčasnej dobe trend vo fóliovaní vozidiel. Tu si môžete vychutnať zvlášť populárne farby s kovovými proporciami. Dovoľte, aby sme Vás presvedčili!

Fólie s textúrovaným povrchom

Okrem farebných odtieňov sú tieto fólie spracované s povrchovými efektami. Sem patria aj Carbónové fólie od Bruxafol, ktoré sa používajú na kapotu motora, strechu alebo na spätné zrkadlá pre zvýraznenie.